מה ההבדל בין שירותי הובלה ושירותי שינוע?

5 טיפים לאריזה נכונה שיחסכו לכם הוצאות מיותרות!

סגרתם שירותי הובלה ושינוע לעסק שלכם?
5 טיפים לאריזה נכונה שיחסכו לכם הוצאות מיותרות!
אז עשיתם כבר את מחקר השוק ובחרתם כבר שירותי הובלה או שינוע לעסק שלכם. השלב הבא הוא ארגון ואריזת הסחורה בארגזים והכנתו ליום האיסוף.
בהרבה מקרים פשוט אורזים בארגזים ונותנים לחברת ההובלות להתעסק עם הסבלות.

המשך לקרוא

למאמר: "מה ההבדל בין שירותי הובלה ושירותי שינוע? כך תחסכו כסף רב בהזמנה הבאה">>

אך ככל שכמות הארגזים המועמסים בנפרד גדלה, כך הבלאגן חוגג והסחורה עומדת במבחן העמידות. עמידות לטלטלות הדרך ולעומסים הלא מותאמים, שנוצרו מארגון יעיל לפי מקום בתא המטען, אך לא יעיל מבחינת משקלים ורמת שבירות. המקום בו האינטרס של הסבלים אינו פוגש את האינטרס שלכם נכון.

מה גם שלסבלות יש מחיר, וככל שכמות הארגזים גדולה, כך זמן העבודה ארוך יותר ומחיר ההובלה יעלה בהתאם.

הדרך היעילה והבטוחה ביותר להובלת כמות גדולה של ארגזים וסחורות שונות, היא שימוש במשטחים.

המשטחים במשאית ההובלה מספקים הגנה על המשלוח שלך במהלך הטעינה, ההובלה והפריקה. הם גם הופכים את תהליכי הטעינה והפריקה לקלים ומהירים בהרבה, על ידי שימוש במלגזות ממונעות או ידניות. כך גם תחסכו הרבה זמן וכסף על סבלות.

לשימוש במשטחים, יתרונות פוטנציאליים רבים בשינוע והובלה של סחורה.

 

 

 

איך אורזים נכון וביעילות? הנה 5 טיפים מועילים להכין את המשלוח שלך להובלה;

מובילי הודיה – מעל 25 שנות ניסיון ומקצועיות בהובלות ושינוע משטחים בכל הארץ >> לייעוץ או הצעת מחיר..

   

1. בחרו את החומרים המתאימים!

שימוש בחומרים הלא מתאימים בעת אריזת הסחורה והכנת המשטחים עלול להפוך לאסון. התחילו בארגזים חדשים ואיכותיים המתאימים למוצרים שאתם שולחים. השתמשו בחומרי אריזה כמו כדורי קלקר, עטיפת בועות, כריות אוויר ותוספות קרטון גלי, כדי למלא חללים בקופסאות ולהגן על המוצרים שלכם. אבטחו את כל הקופסאות באמצעות סרט אריזה (מסקנטייפ) איכותי שלא יקרע במהלך המעבר.

משטחים מגיעים בכמה גדלים שונים וחשוב לבחור כאלה שמתאימים לצרכים שלכם. חפשו משטחים גדולים מספיק כדי להחזיק את הסחורה שלכם ביציבות, גם לפני העיטוף הנצמד. המשטחים חייבים להיות חזקים מספיק בכדי לתמוך במשקל.

לעומסים כבדים, חפשו משטחים עם בסיס עבה ועם רווחים קטנים בין לוחות הבסיס של המשטח.

לעולם אל תשתמשו במשטח עם ראשי ציפורניים בולטים או לוחות שבורים. במידת האפשר, בחרו משטחים בהם ניתן להכניס מלגזה מכל צדדיהם.

  • שאלו את חברת ההובלה אם יש אפשרות לספק לכם משטחים מתאימים? (מומלץ לתאם זאת מראש)

   2. ארזו קופסאות בודדות כראוי!

לפני שתתחילו להעלות קופסאות על משטחים, חשוב לוודא שכל החבילות הבודדות מלאות כהלכה. וודאו שהן מלאות ושהסחורה בתוכן לא רוקדת. מלאו היטב את הקופסאות, אם תשאירו חללים ריקים, הקופסה עלולה להתרסק בקלות והמוצרים בתוכן עלולים להיפגע. 

השתמשו בקופסאות קטנות יותר, או מלאו את החללים בחומרי אריזה כמו עטיפת בועות, כריות אוויר או כדורי קלקר. הקפידו להשתמש בהרבה מסקנטייפ בעת איטום הקופסאות, בכדי לחזקן ולהבטיח שהן לא יקרעו או יפתחו במהלך המעבר.

וודאו שהמשקל מחולק באופן שווה בתוך כל קופסה בודדת. משקל שאינו מחולק באופן שווה, עלול לגרום לתזוזה במהלך המעבר.

   3. יש לערום את הקופסאות בזהירות!

בעת העמסת משטח, יש לערום את קופסאות הסחורה באופן שווה ומתאים ככל האפשר; לפי גודל משקל ועמידות הסחורה לעומס.

הניחו את החבילות הכבדות והעמידות בתחתית ואת החבילות הקלות והסחורה הרגישה מעל. וודאו שהמשקל מחולק באופן שווה על פני המשטח. אם הוא כבד יותר בצד אחד מבצד השני, הוא עלול להתהפך במהלך המעבר או בעת ההעמסה או הפריקה. בחרו משטחים מתאימים בגודלם ובחוזקם לכל ערימת קופסאות;

וודאו שהקופסאות יושבות על המשטח טוב ויציב ואינן בולטות במיוחד החוצה מגבולותיו, יציבות הערימה על המשטח חשובה ביותר לשמירה על הסחורה שלכם בריאה ושלמה לכל אורך תהליך ההובלה.

השתמשו בקרטון שטוח להפרדה בין משטחים ואף כמה לספיגת זעזועים וחיכוכים בין קומות הארגזים ובתחתית הערימה על המשטח עצמו.

מובילי הודיה – 5 טיפים לאריזה נכונה שיחסכו לכם הוצאות מיותרות מול חברת ההובלה!

  

 4. השתמשו בניילון נצמד, ולא בקמצנות!

עיטוף הסחורה בניילון נצמד חשוב כדי להחזיק היטב את הכל על המשטח. אל תפחדו להשתמש בהרבה ניילון נצמד, כדי לוודא שהסחורה תהיה מחוזקת היטב על המשטח, ולא תתפרק בדרך. עטיפה אחת או שתיים לא מספיקה. עוטפים כל משטח שלוש עד חמש פעמים. כמו כן, הקפידו להשתמש בניילון נצמד איכותי.

מומלץ להשתמש בניילון נצמד שהוא לפחות 60 מד. (0.015 מ"מ), התחילו בתחתית ותעלו כלפי מעלה, תוך כדי מתיחה.(שאלו את המוביל על שירותי עיטוף)

בעת העיטוף, סובבו את הגליל באופן חד ושנו קצת את הכיוון מדי פעם תוך כדי שימוש בפינות הארגזים או המשטח, כדי לספק חוזק נוסף.

את העטיפה מתחילים תמיד מלמטה ואף עוטפים את חלקו העליון של המשטח, באופן כזה שישאר מקום למזלג המלגזה להכנס,

ומשם עולים במעגלים כלפי מעלה סביב כל ערימת הקופסאות. עטיפת המשטח קודם מבטיחה שהמטען שלכם לא יפרד מהמשטח.

 

   5. תייגו את כל המשטחים המועמסים במשלוח שלכם!

יש לתייג כל משטח עם פרטי כתובת מלאים ומספרי טלפון השולח, ופרטי הנמען; זהו דבר חשוב בעיקר לעסקים המפיצים סחורה בין סניפי הרשת,

או מספקים סחורה למספר נקודות שונות.

החל תוויות על כל צד של המשטח ומעליו, כדי להבטיח שיהיה למוביל קל לאתר את המידע ולא יהיו בלבולים שעולים בזמן יקר.

 ליעוץ חינם בקשר לשירותי שינוע והובלה הנכונים בשבילך ו/או הצעת מחיר להובלות קטנות פרטיות, גדולות או מסחריות מכל הארץ ובכל רחבי הארץ, צרו עמנו קשר היום: מובילי הודיה0522592345  לאתר החברה>>

מה ההבדל בין שירותי הובלה ושירותי שינוע?

מה ההבדל בין שירותי הובלה ושירותי שינוע?

בעת משלוח של מוצרים עומדות לרשותך מגוון אפשרויות שירות. חשוב לדעת בדיוק איזה סוג של פתרונות הובלה ובהתאם איזו חברת הובלות מתאימה לצרכים שלך, כך שתוכל להכין כראוי את הפריט/ים שלך למשלוח ואף לחסוך כסף רב.

שני סוגי השירותים העיקריים שתתקל בהם בעת משלוח מוצרים הם שירותי הובלה ושירותי שינוע.

המשך לקרוא

 

שירותי הובלה

 

בארץ קיימות מאות חברות הובלה הנותנות שירותי הובלה שונים ובהיקפי גודל שונים.

שירותי הובלה ניתנים בדרך כלל ע"י חברות הובלות ביתיות. חברות אלה מציעות שירותי הובלה לדירות שלמות, משרדים ובתים ואף כיום בתקופה קשה זו, בין מגיפה לבידוד, הרבה חברות הובלה מציעות שירותי הובלה גם לרהיטים בודדים או אפילו מכשיר חשמל ביתי בודד (מקרר, תנור, מכונת כביסה וכד'). חברות הובלה פועלות לרב באיזור ספציפי ומוגבל בו הן עובדות ולרב מגבילות אתכם בטווח השינוע.

 

חברות הובלות מציעות מגוון שירותי הובלה, חלקן אפילו יחסכו לכם את האריזה והעיטוף וכמובן הנוחיות של שירותי הסבלות, שיחסכו לכם את כאבי הגב לעיתים שווים כל שקל.

אם זאת כשמדובר בסבלים, שאורזים או מעבירים את הפריטים היקרים לליבכם ולפעמים לכיסכם, מנקודה א' לרכב המשא ומשם לנקודה ב', קשה לעיתים לשחרר ולסמוך ולעיתים גם בצדק. חשוב לבדוק טוב את הביקורות לפני שבוחרים בחברת הובלות אמינה וטובה ולא תמיד כדאי לבחור בזולה ביותר.

 

שירותי שינוע

 

הרבה פעמים מתבלבלים בין שירותי הובלה ל שירותי שינוע ואינם מודעים לאופציה השניה.

שירותי שינוע בד"כ נתפסים יותר כשירות לתעשיות ורב האנשים אינם מודעים לכך שניתן להשתמש בשירות זה גם כאופציה להוזלה משמעותית של מחירי הובלות פרטיות, כשאתם מעוניינים להעביר תכולת דירה, משרד או בית ואתם מעוניינים ומסוגלים לארוז ולהוריד את התכולה לשפת המדרכה בעצמכם.

שירותי שינוע אמנם אינם כוללים סבלות, אך אם אתם מסוגלים לארוז ולהוריד בעצמכם את הפריטים שלכם, תוכלו לחסוך לפעמים מאות עד אלפי שקלים בהובלת התכולה שלכם מנקודה א' לנקודה ב'.

שירותי שינוע כוללים רכב משא; בד"כ משאית עם מעלית דלת מטען, לעיתים גם מנוף.

נהג המשאית אוסף את הסחורה או תכולת הדירה הארוזה ועטופה על המשטחים, משפת המדרכה עם מלגזה ומעמיס על המשאית (דברו עם חברת השינוע להתייעצות לגבי האריזה ועיטוף ושירותים נוספים שמספקים ו/או כלולים במחיר)

 

שירותי שינוע נותנים מענה להובלות קטנות של פריטים בודדים, הובלות גדולות ואף הובלות מטען מסחרי לתעשיה. שעות האיסוף והפריקה גמישות בהרבה משל חברת הובלות ביתית, מכיוון שנהג התובלה יכול לאסוף מטען רב ואף לאסוף ולשנע מטענים של לקוחות נוספים בו זמנית ולאחסנו במשאית גם עד ליום למחרת.

חברות מסויימות אף נותנות פתרונות אחסון ארוכות יותר עם ביטוח תכולה.

 

שירותי שינוע בניגוד למה שחושבים, מציעים פיתרונות להובלת פריטים בודדים, הובלת קטנועים ואופנועים, הובלת טרקטורונים ושינוע סחורות בכל רחבי הארץ. (מה שנקרא שירותי הובלה מדן ועד אילת)

ליעוץ חינם בקשר לשירותי שינוע והובלה הנכונים בשבילך ו/או הצעת מחיר להובלות משטחים מכל הארץ ובכל רחבי הארץ, צרו עמנו קשר היום: מובילי הודיה – 0522592345

מה ההבדל בין הובלה רגילה ו הובלת משטחים?

מה ההבדל בין הובלה בארגזים ל הובלת משטחים?

לפני שאתם רצים לחפש ולהתקשר ל חברות הובלה שונות ולבקש הצעת מחיר, רצוי שתדעו מה מהות ההובלה; גודלה (או כמות הפריטים), כמות ארגזים (אם הסחורה שלכם מתאימה לארגזים), סוג הסחורה שאותו תצטרכו לשלוח, אם יש פריטים שצריכים פירוק והרכבה, או שימוש במנוף.

 

המשך לקרוא

ככל שתדעו טוב יותר לענות על פרטים אלה, כך תוכלו להסביר לחברות ההובלה יותר במדוייק את הצורך שלכם ותוכלו לקבל הצעת מחיר יותר מדוייקת וללא הפתעות ביום המעבר.

 

בעת המשלוח, לא כל הפריטים נועדו להיות מועברים באותה דרך ואף לא תמיד עם אותו סוג של שירותי הובלה.

חלק מהפריטים דורשים אריזה סטנדרטית בארגזים, ואחרים מגושמים יותר ויש לארזם כראוי על משטח. חשוב שתכירו את ההבדל בין הובלה בארגזים ל הובלת משטחים, על מנת לחסוך לכם כאבי ראש ואף כסף בבחירת חברת הובלות ו- שירותי הובלה נכונים בשבילכם.

 

מה ההבדל בין הובלה בארגזים ל הובלת משטחים?

שיטת המשלוחים תלויה בסוג ההובלה הדרוש וגודלו של המטען.

כאשר מעבירים פריטים בודדים, דירת יחיד או משרד קטן, לרב אין צורך בשיטת הובלת משטחים והכי פשוט ומהיר להשתמש בארגזים, ובנפרד את הרהיטים היותר גדולים יש לעטוף כראוי ולהעמיסם בנפרד על רכב המשא.

 

שיטה זו של הובלה בארגזים נפרדים, היא הנפוצה ביותר ונחשבת להובלה סטנדרטית, כאשר המחיר מחושב לפי כמות הארגזים, התיקים או המזוודות בנפרד וכמות וסוג הפריטים הגדולים בנפרד.

כאשר נפח ההובלה נעשה גדול ומגושם יותר; הובלות פרטיות גדולות, הובלות תעשייתיות, שילוח, שינוע ו הפצת סחורה לעסקים, נהוג להשתמש בשירותי הובלת משטחים. הדבר יכול לחסוך לכם הרבה כסף וכאב ראש ואף לשמור על בטיחות הסחורה שלכם בדרכים.

מה ההבדל בין הובלה רגילה ו הובלת משטחים?

 

מהי הובלת משטחים?

 

בארץ קיימות לא מעט חברות שנותנות שירותי הובלת משטחים, חלקן מנוסות ומוסדרות וחלקן פחות.

כאשר אתה מעוניין לבצע הובלה של מטען גדול ואינך יודע במדוייק את כמות הארגזים הסופית, הרבה פעמים ההערכה שלך את כמות הארגזים שתצטרך לשלוח תהיה רחוקה מהמציאות.

מעט חתירה לסטטיסטיקה, תראה סטיה של כ 30-40% בממוצע בין הערכת בעל המשלוח למציאות.

מכיוון שחברת ההובלה נתנה לך הצעת מחיר בהתאם להערכתך בלבד, המציאות תציב הרבה אי נעימות ביניכם לבין בעל המקצוע ועל כך, ברב המקרים, תאלצו לשלם הרבה יותר משתכננתם.

הובלת משטחים מצריכה מכם אמנם מעט יותר תכנון והכנה מוקדמת, אך בשיטת הובלה זו, המחיר נקבע לפי כמות המשטחים.

משטח הינו סוג של רפסודת עץ/מתכת/פלסטיק עמיד, אשר ניתן להעמיס עליה משקל גדול וכמות פריטים/ארגזים די גדולה. העמסת סחורה על משטח באופן מתוכנן ויעיל, מאפשרת לנצל את שטח רכב המשא ביעילות ולהעמיס את הסחורה במהירות ובקלות יתרה, מכיוון שאת המשטחים ניתן להעלות למשאית ע"י המלגזה ולצמצם את עבודת הסבלות משמעותית.

הובלת משטחים שתוכננה בייעוץ עם חברת הובלות מנוסה, תוזיל לכם משמעותית את מחיר ההובלה.

 

הובלת משטחים נותנת מענה גם לסדר וארגון הסחורה וגם לשמירה על תכולת הסחורה שלכם במהלך ההעמסה, הנסיעה בדרכים והפריקה ומאפשרת למטען לעמוד באופן יציב ובטוח בבטן המטען.

הובלת משטחים יעילה מאוד לעסקים המעוניינים לשלוח סחורה ולהפיצה בנקודות/סניפים שונים בארץ ומקטינה את הסיכוי לטעויות ופריקת ארגזים בודדים בנקודות הלא נכונות. כאשר הכל ארוז יחד ומתוייג נכון אין טעויות ולא תצטרכו לרשום את יעד המטען על מיליון ארגזים נפרדים.

 

לכתבה: כיצד תכינו את הסחורה שלכם להובלת משטחים? 5 טיפים לאריזה יעילה שתחסוך לכם כסף רב >>

 

הובלת משטחים עם מובילי הודיה

מובילי הודיה – חברה מקצועית ומוסדרת, החברה מאושרת כספק נאמן משרד הביטחון ופועלת בשירותי המדינה. מובילי הודיה מספקת את שירותיה באמינות ומסירות כבר מעל ל-30 שנים ומספקת שירותי הובלה ושינוע לעסקים כמו גם לאנשים פרטיים.

אצלינו אתם יכולים להזמין הובלת משטחים בשקט וברוגע ולקבל שירות אמין ומסור מא'-ת', לאורך כל הדרך, בכל הארץ ובמחירים המשתלמים ביותר. אנו מספקים גם שירותי שינוע לאילת ומאילת לכל הארץ.

 

ליעוץ חינם בקשר לשירותי שינוע והובלה הנכונים בשבילך ו/או הצעת מחיר להובלות קטנות פרטיות, גדולות או מסחריות מכל הארץ ובכל רחבי הארץ, צרו עמנו קשר היום: מובילי הודיה0522592345  לאתר החברה>>